Site logoSprávní rada Nadačního fondu ANDĚL NA KOLECH

Stacks Image 87
Ing. Janka KOČI - VOZÁROVÁ
předsedkyně Správní rady
Je Slovenka, ale od roku 1996 působí v Praze. Jedenáct let působila na pozici místopředsedkyně představenstva a finanční ředitelka společnosti Metalimex a. s., pět let na pozici předsedkyně představenstva a generální ředitelka Barrandov Studio a.s. a pro TV Barrandov. Od roku 2013 se věnuje nezávislému finančnímu poradenství.

V roce 2004 získala ocenění LADY PRO, které každoročně uděluje Pan-evropská společnost deseti významným ženám. Nadační fond s ústředním heslem ... pro život bez bariér má za cíl věnovat naději jednotlivcům, kteří se ocitli v těžké životní situaci.
Stacks Image 144
Ing. Peter KOČI
člen Správní rady
Úspěšný vizionář, podnikatel, manažer v oblasti zahraničního obchodu a služeb, realizátor mnohých developerských projektů. Mezi jeho záliby od dětství patří závodní auta. Je držitelem titulu Mistr Slovenska v rally a více než 30 let prostřednictvím teamu Styllex motorsport podporuje mladé talenty a přispívá k rozvoji automobilového sportu. To je také hlavní důvod, proč se chce osobně angažovat v Nadačním fondu se zaměřením na vozíčkáře.
Stacks Image 181
Zlatica UHLÍŘOVÁ
členka Správní rady
Ve vedení společnosti AZET-PRO s. r. o. pracuje od roku 2007. Vzhledem k tomu, že v rodině mají postižené dítě, dobře ví, co to obnáší a často promýšlí, jak pomoci, aby alespoň trochu ulehčila rodině zvládnout tento nelehký úděl.
Stacks Image 313
Ing. Helena BÍLKOVÁ
revizor Nadačního fondu
Od roku 1980 je v řídících ekonomických pozicích významných společností. Má bohaté řídící zkušenosti v oblasti ekonomiky, plánování a finančního řízení. Působí také jako auditor. Bez nároku na odměnu bude pečovat o to, aby darované finanční prostředky byly správně použity na předem stanovený účel.
© 2016 - 2019 Nadační fond ANDĚL NA KOLECH | Kontakt

Tento web nepoužívá soubory cookies.